Przemyśl: Rusza elektroniczna rezerwacja wizyt w wydziale komunikacji

2022-01-11 11:53
Elektroniczna rezerwacja wizyt w wydziale komunikacji Urzędu Miejskiego w Przemyślu
Autor: janeb13

Umów się elektronicznie na wizytę w Wydziale Komunikacji – zachęca przemyski magistrat, ponieważ od dzisiaj uruchomiona została platforma do internetowej rezerwacji wizyt podczas, której załatwimy sprawę związaną z wyrejestrowaniem, zarejestrowaniem samochodu i prawem jazdy. Dotychczas można było zrobić to telefonicznie.

Wszystkie sprawy związane z rejestracją/wyrejestrowaniem pojazdów, dowodami rejestracyjnymi i prawami jazdy realizuje Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg. Do tej pory można było umówić się na wizytę w wydziale telefonicznie, ale od 11 stycznia to się zmienia. Dziś zaczęła obowiązywać internetowa rezerwacja miejsc. Uruchomiono platformę, na której będziemy mogli wybrać odpowiedni dla nas termin. Jak to zrobić?

CZYTAJ TAKŻE: Trzy ulice w Przemyślu doczekały się remontu. Nowe nawierzchnie i chodniki

Elektroniczna rezerwacja wizyt w wydziale komunikacji Urzędu Miejskiego w Przemyślu

Mieszkańcy Przemyśla odpowiednie formularze znajdą pod tym linkiem »TUTAJ«

- Wkrótce na naszej stronie na stałe umieszczony zostanie widoczny dla odwiedzających stronę "kafelek" prowadzący bezpośrednio do strony z rejestracją wizyty – czytamy na stronie przemyskiego magistratu.

Zima wróciła w Bieszczady
Sonda
Czy szeregowi urzędnicy powinni zarabiać więcej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE