Przemyśl: Ojciec, który zabarykadował się z synem zatrzymany. Nikt nie ucierpiał [WIDEO, AUDIO]

2020-12-16 22:22
przemyśl
Autor: mj

Zatrzymano mężczyznę, który zamknął się z dzieckiem w pokoju mieszkania w kamienicy przy ulicy Słowackiego w Przemyślu. 5-letniemu chłopcu nic się nie stało. Trafił do swojej mamy

Przemyśl: Ojciec zabarykadował się z 5-letnim synem

Po kilkugodzinnych czynnościach policji, udało się zatrzymać mężczyznę. Jak powiedziała radiu ESKA Małgorzata Czechowska, oficer prasowy przemyskiej komendy, dziecko czuje się dobrze. Nikt nie ucierpiał.

- Całe i zdrowe znalazło się pod opieką swojej mamy - powiedziała Czechowska.

Teraz trwają czynności wobec mężczyzny. - Na pewno będzie zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań - podkreśliła oficer.

Policja nie potwierdza informacji, jakoby mężczyzna miał posiadać przy sobie nóż.

POSŁUCHAJ: Zabarykadował się w mieszkaniu ze swoim synem. O akcji mówi Małgorzata Czechowska z przemyskiej komendy

Przemyśl - zabarykadował się z dzieckiem

Wczoraj, około godz. 15, dyżurny z Przemyśla otrzymał zgłoszenie, że w jednej z kamienic przy ulicy Słowackiego w Przemyślu, doszło do awantury domowej. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, nie mogli wejść do mieszkania. W obawie o bezpieczeństwo przebywających tam osób, strażacy wyważyli drzwi. Kiedy funkcjonariusze weszli do środka, były partner zgłaszającej zamknął się w jednym z pokoi z ich niespełna pięcioletnim synem. Mężczyzna nikogo do siebie nie dopuszczał i groził, że targnie się na własne życie.

Na miejsce zdarzenia zostali wezwani policyjni negocjatorzy. Mimo wielu prób nawiązania kontaktu, mężczyzna nie chciał z nikim rozmawiać i stawał się coraz bardziej agresywny. Ze względu na długotrwałe negocjacje oraz obawę o bezpieczeństwo chłopca, podjęto decyzję o wejściu siłowym do pomieszczenia, w którym przebywał. Po godzinie 21 policyjni kontrterroryści weszli do pokoju i zatrzymania agresora. Chłopiec po przebadaniu przez ratowników medycznych, trafił pod opiekę matki.

Przemyśl - mężczyzna, który zabarykadował się z dzieckiem był znany policjantom

36-letni mieszkaniec Przemyśla był znany policjantom z wcześniejszych interwencji. Mężczyzna posiadał zakaz zbliżania się i kontaktowania się z konkubiną, który został wydany przez Prokuraturę Rejonową w Przemyślu.

Mieszkaniec Przemyśla trafił do szpitala, gdzie przebywa pod nadzorem Policji. Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszelkich okoliczności zdarzenia oraz powodów działania mężczyzny.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE