bejsbol

i

Autor: KMP Przemyśl

Policja zatrzymała sprawcę napaści na ekologów w Makowej

2021-05-28 11:52

39-letni mężczyzna wpadł dzięki ustaleniom przemyskich kryminalnych i współpracy z rzeszowskimi policjantami. Okazało się, że od kilku miesięcy był poszukiwany dwoma listami gończymi!

W piątek (21.05) pięciu zamaskowanych mężczyzn zaatakowało protestujących w Makowej niedaleko Arłamowa ekologów. Aktywiści z  inicjatywy Dzikie Karpaty domagają się utworzenia Turnickiego Parku Narodowego na Pogórzu Przemyskim. Od czterech tygodni blokują wycinkę drzew w tej okolicy.

Przemyska policja dostała zgłoszenie o ataku na ekologów, uderzeniu jednej z kobiet i zniszczeniu samochodu jednej z uczestniczek protestu.

Kryminalni z przemyskiej komendy szybko ustalili, że poszukiwany 39-latek może przebywać na terenie Rzeszowa, w jednym ze sklepów przy ul. Ślusarczyka. Dzięki współpracy z policjantami z komend wojewódzkiej i miejskiej w Rzeszowie, mężczyzna został zatrzymany.  

bejsbol

i

Autor: KMP Przemyśl

- 39-latek był poszukiwany dwoma listami gończymi przez sądy w Rzeszowie i w Przemyślu, m.in. do odbycia kary dwudziestu miesięcy pozbawienia wolności. Trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty zmuszania osoby groźbą lub przemocą do określonego zachowania i uszkodzenia mienia. - mówi st. asp. Małgorzata Czechowska z KMP w Przemyślu.

Zatrzymany mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie wcześniej zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Punkt szczepień populacyjnych w Przemyślu przy ul. Ratuszowej

Gwara policyjna. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE