Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia. Ma związek z pobiciem w Przemyślu

2022-10-13 9:22

Przemyscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie pobicia 28-letniego mieszkańca Przemyśla. - Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy – informuje policja. Szczegóły poniżej.

Policjanci z przemyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie pobicia mężczyzny. Do zdarzenia doszło 25 czerwca 2022 roku około godz. 19 na ul. Sanockiej przy wejściu na kładkę w Przemyślu. Funkcjonariusze przeanalizowali zabezpieczony monitoring i ustalili, że związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek opublikowano.

- Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu przy ul. Bohaterów Getta 1 – informuje policja.

Kierowca pędził po Jarosławiu. Uzbierał 30 punktów karnych

Widzieliście tego mężczyznę? Zgłoście policji 

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 47 823 33 10 (dyżurny komendy), 47 823 34 66 (prowadząca postępowanie) lub na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji. Informację można przekazać także mailowo pisząc na adres: kmp.przemysl@rz.policja.gov.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE