O włos od tragedii. W Różniatowie paralotniarz zaczepił o przewody energetyczne

2022-08-05 14:01
O włos od tragedii. Paralotniarz zaczepił o przewody energetyczne
Autor: Policja Przeworsk

O sporym szczęściu może mówić 49-latek z powiatu jarosławskiego, który lądując paralotnią, zaczepił o linię energetyczną. Do zdarzenia doszło na terenie miejscowości Rożniatów. Mężczyzna z groźnej sytuacji wyszedł bez szwanku.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 19, w miejscowości Rożniatów. Jak ustalili policjanci, 49-letniemu mieszkańcowi powiatu jarosławskiego, podczas lądowania paralotnią, zgasł silnik.

- Mężczyzna lądując na terenie pól uprawnych, zaczepił czaszą o linię energetyczną. Na szczęście paralotniarzowi nic poważnego się nie stało – informuje policja.

Tour de Pologne PRZEMYŚL

Paralotniarz zaczepił o przewody. Czaszę ściągnęli strażacy

49-latek w chwili zdarzenia był trzeźwy. Mężczyzna posiadał uprawnienia do wykonywania lotów na paralotni. Podczas wypadku nie doszło do uszkodzenia linii energetycznej, a czaszę paralotni ściągnęli z przewodów strażacy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE