Manasterz: 19-latek bez prawka wymusił pierwszeństwo. Kierowcy trafili do szpitala [ZDJĘCIA]

2022-04-05 14:00

W Manasterzu doszło do groźnego wypadku. Kierowca nissana nie ustąpił pierwszeństwa zbliżającemu się mercedesowi, którym kierował 27-latek. Siła uderzenia była tak duża, że pojazdy uszkodziły ogrodzenie pobliskiej posesji. Okazało się, że nastolatek nie posiadał prawa jazdy. Obaj kierowcy z obrażeniami trafili do szpitala.

Wczoraj przed godz. 21.30 w Manasterzu, doszło do groźnego wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca nissana, 19-letni mieszkaniec gminy Jarosław, jadąc drogą podporządkowaną, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu mercedesem, 27-letniemu mieszkańcowi gminy Sieniawa, który poruszał się drogą wojewódzką nr 870. Siłą uderzenia, pojazdy uszkodziły ogrodzenie pobliskiej posesji.

CZYTAJ TAKŻE: Pijani rodzice opiekowali się pięciorgiem dzieci. Najmłodsze miało 13 miesięcy

Obaj kierowcy trafili do szpitala

Obaj kierowcy z obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący mercedesem był trzeźwy. 19-latkowi została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że nastolatek nie posiada prawa jazdy.

Jak wygląda pomoc na granicy? (Medyka)
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE