Jarosław: Seniorka weszła do cudzego domu. Nie wiedziała, jak się nazywa i gdzie mieszka

2022-01-10 16:30
Jarosław: Seniorka weszła do cudzego domu. Nie wiedziała, jak się nazywa i gdzie mieszka
Autor: KWP Lublin Jarosław: Seniorka weszła do cudzego domu. Nie wiedziała, jak się nazywa i gdzie mieszka

Policjanci z Jarosławia ustalili tożsamość nieznanej kobiety, która przez piwnicę weszła do jednego z domów na terenie Jarosławia. Z kobietą był utrudniony kontakt, nie wiedziała, jak się nazywa i gdzie mieszka. Nie miała też przy sobie dowodu tożsamości. Kobieta trafiła do szpitala. Jak się okazało, to 69-letnia mieszkanka Jarosławia.

Kilka dni temu, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu otrzymał informację, że do jednego z domów na terenie Jarosławia, weszła starsza kobieta i jest z nią utrudniony kontakt. Policjanci ustalili, że kobieta dostała się do domu przez piwnicę, ponieważ brama na posesję była otwarta, a ona chciała napić się herbaty. Seniorka nie wiedziała, jak się nazywa i gdzie mieszka. Twierdziła, że przyjechała z Łodzi do Jarosławia, bo to jej rodzinne miasto i chce je pozwiedzać. Kobieta nie miała przy sobie dokumentu tożsamości.

CZYTAJ TAKŻE: Bircza: Policjanci ryzykując własne życie weszli do płonącego domu

Kobieta trafiła do szpitala

Z uwagi na stan zdrowia seniorki, na miejsce zostało wezwane pogotowie. Kobieta została przewieziona do szpitala. Dzielnicowi jeszcze tego samego dnia policjanci ustalili dane kobiety. Okazało się, że to 69-letnia mieszkanka Jarosławia. Funkcjonariusze powiadomili rodzinę seniorki.

W trakcie zatrzymania zamienili się miejscami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE