Dni Zamku Kazimierzowskiego już wkrótce!

2021-05-27 14:54
zamek
Autor: Anna Cichy

W planie koncerty, spotkania autorskie, spektakle muzyczne i teatralne, czyli wszystko to, na co wielbiciele życia kulturalnego w Przemyślu tak długo i cierpliwie czekali!

Długie miesiące zamknięcia spowodowały, że nie tylko mieszkańcy Przemyśla żądni są kulturalnych wydarzeń na zamku, nie tylko turyści chętnie odwiedziliby mury tej perełki architektury i świadka historii Przemyśla, ale i pracownicy Centrum Kultury i Nauki Zamek z przyjemnością myślą o zbliżającym się święcie zamku i tym, że w końcu będą mogli przyjąć gości.

Ekipa zamkowa zajmująca się organizacją imprez przez wiele miesięcy ciężko pracowała, by teraz móc przedstawić nam bogaty harmonogram wydarzeń czerwcowych. Efektem ich działań jest to, że na zamkowej scenie zobaczymy samych najznakomitszych artystów!

Przekonajcie się sami!

Propozycje zamkowe na czerwiec

  • 5 czerwca (sobota) godz. 18.00

Wiosenny koncert na 2 głosy. Duet Agnieszka Sokolnicka & Voytek Soko Sokolnicki (impreza biletowana) 

  • 12 czerwca (sobota) godz. 19.00

Koncert „Wiersze czytane i śpiewane" Jacek Cygan, Jerzy Filar, Jacek Subociatto. Wydarzenie w ramach 14. Bieszczadzkiego lata z książką (wstęp wolny) 

  • 18 czerwca (piątek) godz. 17.00

Marcin Kydryński spotkanie autorskie (wstęp wolny)

godz. 19.00:Spektakl muzyczny ,,Na Pokuszenie" Teatr W. Siemaszkowej w Rzeszowie (impreza biletowana) 

  • 19 czerwca (sobota) godz. 18.00

Koncert D.O.C. i Marek Piekarczyk (impreza biletowana) 

  • 20 czerwca (niedziela) godz. 18.00 

Spektakl - komedia romantyczna ,,Winda do nieba". Wystąpią m.in. Dariusz Kordek, Jacek Kawalec, Małgorzata Lewińska. (impreza biletowana) 

  • 25 czerwca (piątek)

godz. 18.00:Zamkowa Noc Świętojańska:Warsztaty, animacje, konkursy dla dzieci i młodzieżywystęp Zespołu Pieśni i Tańca „Przemyślgodz. 20.00: spektakl uliczny „Żywioły" Teatr Tańca z Poznania  (wstęp wolny)

Express Biedrzyckiej - Radosław Sikorski: Jestem dumny z działań Unii ws. Białorusi

QUIZ. Geograficzne rekordy świata. Nawet szkolna "szóstka" nie gwarantuje maksa

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się najwyższy wodospad na świecie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE