Została uratowana z ukraińskiego schroniska. Teraz jest gwiazdą Instagrama

2022-05-24 14:46
Suńka Sońka i Sonia Głuszczuk
Autor: Ewa Stefanowicz

Suńka Sońka to piesek, który na Instagramie zebrał już blisko 1000 followersów. Obserwatorzy uwielbiają podglądać jej codzienne życie, pełne przygód. Opiekunka suczki zachęca teraz do adopcji psiaków, nawet tych, które z pozoru mogą wydawać się problematyczne.

Połączyło je przeznaczenie. W końcu obie mają na imię Sonia. Jedna rozważała adopcję psa, druga szukała kochającego domu. Kiedy Rosjanie zaatakowali Ukrainę, suczka została ewakuowana. Wkrótce za pośrednictwem Pogotowia dla zwierząt na jej zdjęcie trafiła mieszkanka Poznania - Sonia Głuszczuk.

Adopcja psa ze schroniska, dodatkowo takiego z wojenną traumą to poważna decyzja i warto ją dobrze przemyśleć. Takie zwierze może potrzebować dodatkowych pokładów cierpliwości. W tym przypadku była to "najlepsza decyzja w życiu"!

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Teraz Suńka Sońka ma nie tylko kochającą rodzinę, ale i...profil na Instagramie. Suczka podbija internet profilem ukrainski_piesek, gdzie publikuje swoje codzienne przygody. Odnalezienie się w nowym miejscu wymaga czasu i nie zawsze jest łatwe. Jednego dnia to spotkanie z gołębiem, innego maraton wymiotowania. To wszystko można zobaczyć na jej profilu. Bez upiększania, opisane z przymrużeniem oka. To poczucie humoru doceniło już blisko 1000 followersów.

O pomyśle na psi Instagram, wyzwaniach związanych z adopcją psa z wojenną traumą oraz o pieskim życiu codziennym Ewa Stefanowicz rozmawia z opiekunką Suńki Sońki - Sonią Głuszczuk.

POSŁUCHAJ CAŁEJ ROZMOWY Z Sonią Głuszczuk, opiekunką Suńki Sońki
Suńka Sońka i Sonia Głuszczuk
Autor: Ewa Stefanowicz

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE