Zmiany tras autobusów na Naramowicach

2022-06-09 7:35
Zmiany tras autobusów na Naramowicach
Autor: ZTM Poznań Zmiany tras autobusów na Naramowicach

Od północy z piątku na sobotę - 10 na 11 czerwca - linie autobusowe nr 144, 146, 167, 911 oraz nr 214 i 224 wrócą na ulicę Naramowicką. Będzie to możliwe dzięki zakończeniu prac na tzw. "starej" ulicy Naramowickiej i jej skrzyżowaniach z ulicami Łużycką i Sarmacką.

Autobusy linii nr 144, 146 - między przystankami Bronisza a Os. Łokietka - pojadą przez ul. Naramowicką, Sarmacką i al. Praw Kobiet zatrzymując się na przystanku tramwajowo-autobusowym Naramowice w obu kierunkach (zamiast ul. Zofii Hilczer-Kurnatowskiej i al. Praw Kobiet).

Linie nr 167 i 911 oraz nocne nr 214 i 224 - między przystankami Bronisza a tramwajowo-autobusowym Naramowice - skierowane będą przez ul. Naramowicką i Łużycką w obu kierunkach (zamiast ul. Zofii Hilczer-Kurnatowskiej i al. Praw Kobiet).

Autobusy będą się zatrzymywać na przystankach tramwajowo-autobusowych Naramowice oraz autobusowych Rubież i Sielawy. Przystanek Rubież w kierunku centrum miasta będzie funkcjonował w tymczasowo zmienionej lokalizacji z uwagi na wciąż prowadzone prace.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE