Ze sklepu ukradła puszkę należącą do WOŚP. Policja publikuje jej wizerunek

2021-02-05 10:53
Ukradła puszkę WOŚP
Autor: Poznan.pl

Policjanci z Piły zajmują się sprawą kradzieży skarbonki należącej do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poniżej zamieszczamy wizerunek osoby, która zabrała puszkę z pieniędzmi.

21 stycznia br. o godzinie 10 w jednym z marketów na osiedlu górnym doszło do kradzieży skarbonki z pieniędzmi na zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek starszej kobiety, która podczas robienia zakupów zabrała stojącą przy kasie puszkę z pieniędzmi. W środku znajdowała się kwota około 450 złotych. Sprawczyni ubrana była w ciemną kurtkę, szarą czapkę oraz czarne spodnie.

Wszystkie osoby, które rozpoznają wizerunek prosimy o kontakt z Oficerem Dyżurnym KPP Piła pod numerem tel. 47 77 415 60 lub mailowo na adres: dyzurny.pila@po.policja.gov.pl.

Dwa razy uśmiercili nam tatę

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Sonda
Czy tęsknisz za śniegiem i zimą?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE