Zamiast Egiptu, izba wytrzeźwień. Dwóch Polaków nie poleciało na wakacje z poznańskiej Ławicy

2023-01-17 13:50
Samolot
Autor: Unsplash

W sobotę, 14 stycznia, jak informuje Nadodrzański Oddział Straży Granicznej, dwóch Polaków wyprowadzono z samolotu za awantury, zbyt głośne zachowanie i zbytnie upojenie alkoholowe. Jeden z mężczyzn wylądował na izbie wytrzeźwień, drugi został ukarany mandatem.

Odlot po alkoholu dwóch mężczyzn

Zamiast wylotu do Egiptu na męski wyjazd, dwóch czterdziestoletnich Polaków zostało na Ławicy. Wszystko przez ich głośne i wulgarne zachowanie w sobotę, 14 stycznia. W dodatku u jednego z nich stwierdzono 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Obydwaj mieli alkohol w swoim bagażu podręcznym.

Awantury i policja na Ławicy

Funkcjonariusze straży granicznej na poznańskim lotnisku Ławica po wezwaniu przez kapitana samolotu, który miał lecieć do Egiptu po stwierdzeniu posiadania przez mężczyzn alkoholu, a w przypadku jednego z nich posiadania promili w organizmie wezwali policję przez ich awanturowanie się, oraz wulgarne zachowanie.

Kosztowna impreza w samolocie tuż przed wylotem z Poznania

Obaj panowie zostali wyprowadzeni z samolotu. Jeden z czterdziestolatków już na płycie lotniska został obłożony mandatem w wysokości 500 złotych. Drugi z nich, u którego stwierdzono alkohol w organizmie został wywieziony na izbę wytrzeźwień, a także grozi mu grzywna opiewająca na pół tysiąca złotych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE