Trening z Jackiem Jaśkowiakiem dla WOŚP

i

Autor: Poznan.pl Trening z Jackiem Jaśkowiakiem dla WOŚP

Wylicytuj trening z Jackiem Jaśkowiakiem dla WOŚP

2022-01-21 7:36

Prezydent Poznania po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem Jacek Jaśkowiak zaprosi zwycięzcę aukcji na energetyczny trening na siłowni.

Aby wylicytować sportowe spotkanie, wystawione w ramach aukcji "Rzeczy od serca", wystarczy wejść na stronę internetową. Całkowity dochód przekazany zostanie na konto WOŚP. W tym roku celem zbiorki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

- Moją pasją jest sport, dlatego co roku staram się proponować wspólne, aktywne spędzenie czasu. Tym razem zapraszam na siłownię - mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania. - Zrównoważony trening jest bardzo ważny dla ogólnej kondycji zdrowotnej każdego człowieka, a w szczególności osób uprawiających rozmaite dyscypliny - biegaczy, kolarzy czy pływaków. Dzięki ćwiczeniom uruchamiamy i wzmacniamy mięśnie istotne dla naszej sylwetki, układu kostnego i metabolizmu. W ramach treningu zaproponuję swój zestaw ćwiczeń na górne lub dolne partie ciała. Poziom trudności dostosuję do możliwości i stopnia zaawansowania zwycięzcy licytacji - dodaje. 

Aukcja kończy się w niedzielę, 6 lutego. Warunkiem udziału w treningu jest posiadanie aktualnego unijnego certyfikatu COVID.

Oprócz sportowego spotkania prezydent Poznania przekazał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy kilka przedmiotów, w tym m.in. bluzy z koziołkami, gry Monopoly czy komiksy Kajko i Kokosz przełożone na gwarę poznańską z autografem tłumacza Juliusza Kubla.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE