Oto najlepsze wierszyki na Dzień Nauczyciela

i

Autor: pixabay.com

Dzień Edukacji Narodowej

Życzenia na Dzień Nauczyciela. Najlepsze wierszyki na Dzień Edukacji Narodowej

2023-10-02 9:58

14 października w całej Polsce obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela. Uczniowie składają wówczas życzenia swoim nauczycielom i często chcą aby życzenia te były bardzo oryginalne. W naszym artykule znajdziesz najlepsze wierszyki na Dzień Nauczyciela!

Dzień Edukacji Narodowej to popularnie nazywany Dzień Nauczyciela jest świętem oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 roku. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława II Augusta Poniatowskiego.

Dzień Edukacji Narodowej jest uroczyście obchodzony w instytucjach związanych z oświatą. Jest okazją do nagradzania wyróżniających się nauczycieli. Z tej okazji uczniowie bardzo często chcą złożyć swoim nauczyciela oryginalne życzenia. Poniżej prezentujemy te najlepsze.

Wierszyki na Dzień Nauczyciela - oficjalne

Z okazji Dnia Nauczyciela wszystkim nauczycielomżyczę dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy,sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów.Niech Wam sprzyja los w tej niełatwej pracy.

------------------------------

Z okazji Dnia Nauczycielażyczymy takich myśli i marzeńktóre dają się urzeczywistnić,pięknych i szlachetnych pomysłów,które podszeptuje serce,cierpliwości i wytrwałości,aby służba dzieciomtym starszym i tym młodszymzrodziła wiele szlachetnych owoców.

-----------------------

Kochana Pani Profesor,najpiękniejsze składamy Pani życzeniaz głębi serca płynące, czekające spełnienia,niechaj kłopoty znikną, sukcesów przybędzie,niechaj zdrowie dopisze, a szczęście się przędzie.Wszystko, co piękne i wymarzone,niech w Pani życiu będzie spełnione.

--------------------

Życzymy Pani tak jak nikt nie życzySpełnienia wszystkich marzeń,Zdrowia, szczęścia i słodyczy.I życzymy tak jak życzy dobra wróżkaBy spełniły się życzeniaZ samego końca Pani serduszka.

Wierszyki na Dzień Nauczyciela - najlepsze rymowanki

Kiedy pójdę w świat,W daleką drogę,I gdy ciężko będzie mi,Gdy pomyślę: "już nie mogę"Wtedy w myślach będziesz Ty.Bo uczyłeś mnie by walczyć,By po słusznej stronie iść,Nauczycielu drogi, powiem prawdę,Taki jak Ty, chciałbym być.

-------------------------

Wszyscy nasi kochani nauczycieledla swoich uczniów cierpliwości mają wieleZa naukę, za trud jaki jest wkładanyprzeogromny bukiet życzeń dziś składamy.Życzenia szczere, prawdziwez uczniowskich serc płynące.Jak świeże kwiaty pachnące,kwitnące na naszej polskiej łące.

-------------------------

Niech Wam nie zbraknie nigdy zdrowia,niech szkoła w dom się wspólny zmienia!Praca wychowawcy to praca niełatwabo często leniwa i krnąbrna jest dziatwa.Kocha ona figle i chętnie się czubi,lecz stroni od książki, uczyć się nie lubi.Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić,aby umysł ucznia rozwinąć, wzbogacić,który gdy dorośnie, dopiero zrozumie,jak jest w życiu ciężko, gdy się mało umie.

------------------------

"Dobry nauczyciel, jak aforysta,nie poniża i nie krzyczy,a zapraszając do refleksjinie traci poczucia realizmu i optymizmu"...Wszystkiego dobrego w Dniu Nauczyciela życzy...

---------------------------

Kochani Nauczyciele, bądźcie wciąż z nami!Czy jesteśmy duzi czy jeszcze mali.Życzymy Wam szczęścia na następne lata -niech żyje i rozkwita nasza oświata!!!

-----------------------

Rzekę pięknych kwiatów znamy,Tulipanów, róż i bzów.Dla nauczycieli mamy,Najpiękniejszy bukiet słów!

Wierszyki na Dzień Nauczyciela - poważne życzenia

Dziękujemy za pokazanie nam, że porażkimogą nas czegoś pożytecznego nauczyć,że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę,że miłość i życzliwość często znajdujemyw najciemniejsze dni.

----------------

Bardzo dziękuję za wszelkie rady, instrukcje, słowa krytyki, pochwały. Dzięki Panu (Pani) mogę być dumna z własnych osiągnięć. Raz jeszcze wyrazy wdzięczności. Z najlepszymi życzeniami z okazji Dnia Nauczyciela...

---------------

Z okazji Dnia Nauczyciela składam serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE