Wielkie Grillowanie UAM - utrudnienia dla kierowców!

2022-05-11 13:05
Wielkie Grillowanie - ograniczenia ruchu na ul. Stróżyńskiego
Autor: Poznan.pl Wielkie Grillowanie - ograniczenia ruchu na ul. Stróżyńskiego

W związku z Wielkim Grillowaniem UAM, które będzie miało miejsce w środę oraz czwartek, wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Z jakimi utrudnieniami w tej części miasta zmierzyć się będą musieli kierowcy?

Miejski Inżynier Ruchu informuje, że 11 i 12 maja 2022 r. w godz. od 18:00 do 2:00 dnia następnego, zamknięta dla ruchu ogólnego - z wyjątkiem pojazdów komunikacji zbiorowej - będzie ul. Stróżyńskiego na odcinku od ul. Smoleńskiej do wyjazdu z osiedla Stefana Batorego nr 79-79a (w rejonie pętli tramwajowej os. Sobieskiego).

Celem zmiany jest zapewnienie bezpieczeństwa uczestników imprezy "Wielkie Grillowanie" odbywającej się na terenie Campusu Morasko. Prosimy o zachowanie ostrożności w rejonach zmienionej organizacji ruchu.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE