Wiadukt w ciągu ul. Kurlandzkiej - jest już inna organizacja ruchu

2021-01-17 11:13 marc
Remontowany wiadukt
Autor: Poznańskie Inwestycje Miejskie

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęły się prace związane z przebudową wiaduktu w ciągu ul. Kurlandzkiej, którego zły stan techniczny zagrażał bezpieczeństwu użytkowników. W weekend zmieniła się organizacja ruchu pod wiaduktem.

Prace rozbiórkowe wiążą się ze zmianami organizacji ruchu pod wiaduktem, czyli na ul. Krzywoustego. Poprzednio ruch odbywa się tam tylko południową jezdnią. W weekend możliwe było także udostępnienie części północnej jezdni, które pozwoli upłynnić ruch na ul. Krzywoustego. Zmiana została wprowadzona w nocy z 15 na 16 stycznia, czyli z piątku na sobotę. Będzie ona wstępem do kolejnego etapu prac, czyli rozbiórki południowej części wiaduktu (planowany termin rozpoczęcia to ostatni tydzień stycznia). W ich trakcie ruch poprowadzony zostanie tylko północną jezdnią. O szczegółach będziemy informować. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

PŚ w Zakopanem: Piotr Żyła po konkursie drużynowym

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!