Schemat zmian organizacji w związku z zamknięciem 14 kwietnia skrzyżowania

i

Autor: PIM Schemat zmian organizacji w związku z zamknięciem 14 kwietnia skrzyżowania

Uwaga kierowcy! Dziś zamknięcie skrzyżowania na Naramowicach!

2022-04-14 10:25

Wraz z budową trasy tramwajowej na Naramowice zmienia się również pobliski układ drogowy. Na czwartek, 14 kwietnia, zaplanowano prace, podczas których konieczne będzie wyłączenie z ruchu skrzyżowania ulic: Naramowicka, Sarmacka, Karpia.

Prace polegały będą na układaniu ostatniej, ścieralnej warstwy nawierzchni jezdni, co znacząco poprawi komfort przejazdu przez skrzyżowanie. Wymagają one całkowitego, jednodniowego wyłączenia skrzyżowania z ruchu. Wyjazd z rejonu ul. Karpiej będzie możliwy przez ul. Dworską, rondo Alicji Karłowskiej-Kamzowej i dalej do al. Praw Kobiet, natomiast dojazd do tej części Naramowic zostanie zapewniony wyłącznie od ul. Lechickiej. 

Przypominamy, że na skrzyżowaniu ul. Lechickiej i Obrońców Tobruku wciąż dopuszczony jest manewr zawracania, dlatego pojazdy jadące od ul. Murawa mogą zawrócić i dalej kierować się na Naramowice. Ponadto podczas prac tymczasowo dopuszczony zostanie skręt z ul. Naramowickiej w ul. Łużycką, co zapewni dojazd do al. Praw Kobiet z ul. Sielawy.

W trakcie robót przesuwane będą również przejścia dla pieszych w obrębie zamkniętego skrzyżowania.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE