Utrudnienia na ulicy Garbary w Poznaniu. Potrwają do końca 2023 roku

2023-01-11 16:07
Ulica Garbary bez buspasa
Autor: Zarząd Dróg Miejskich

Przy ulicy Garbary 40 będą prowadzone prace budowlane. Po terenie będą przemieszczać się ciężarówki. Miasto prosi o szczególną ostrożność przy przechodzeniu, oraz przejeżdżaniu pojazdami w okolicy. Prace mają potrwać do końca 2023 roku.

Utrudnienia na Garbarach w Poznaniu

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu poinformował o utrudnieniach, jakie powstaną na odcinku ulicy Garbary w Poznaniu w związku z prowadzonymi pod numerem 40. pracami budowlanymi.

W weekend będzie stawiany żuraw budowlany

Jak informuje ZDM, w sobotę 14 stycznia ma być przy ulicy Garbary 40 żuraw budowlany. W związku z tym zablokowany będzie jeden z pasów ruchu, a ponadto pas postojowy i chodnik. Piesi będą musieli przejść na drugą stronę.

Prace budowlane na Garbarach potrwają prawie rok

Jak informuje ZDM Poznań, prace budowlane w tym miejscu mają potrwać niespełna rok, do 31 grudnia. Miasto prosi także wszystkich kierowców, a także pieszych poruszających się w tamtym rejonie o zachowanie szczególnej ostrożności.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE