tory

i

Autor: Pixabay/ analogicus Tory, zdj. ilustracyjne

Wydarzenia

Tragedia w Wielkopolsce. 16-latek zginął pod kołami pociągu

2024-04-21 8:39

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę, po godzinie 18.00 w miejscowości Gutowo Wielkie (powiat wrzesiński). W wypadku udział brał pociąg relacji Zielona Góra-Warszawa. Na torach zginął 16-letni chłopak.

16-latek pod kołami pociągu. Tragedia w powiecie wrzesińskim

W sobotnie popołudnie pod Wrześnią doszło do wypadku na torach. Pociąg Intercity relacji Zielona Góra Główna – Warszawa Wschodnia śmiertelnie potrącił 16-latka, mieszkańca gminy Września. - Maszynista oraz kierownik pociągu zostali przebadani na zawartość alkoholu z wynikiem 0,00. Czynności na miejscu zdarzenia są prowadzone pod nadzorem Prokuratura Rejonowego we Wrześni. Przebieg oraz okoliczności tego zdarzenia będą przedmiotem śledztwa. Na miejscu trwają obecnie oględziny z udziałem technika kryminalistyki – powiedział portalowi września.info.pl Adam Wojciński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji we Wrześni.

Po wypadku przez kilka godzin ruch pociągów odbywał się tylko jednym torem. Okoliczności tragicznego wypadku są wyjaśniane. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!