Poszukiwany Bartłomiej Wilczyński

i

Autor: Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie Poszukiwany Bartłomiej Wilczyński

Ten mężczyzna poszukiwany jest przez Wielkopolską Policję! Obecnie powinien być w więzieniu

O sprawie informuje Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie. Policjanci z komisariatu w Krzyżu Wielkopolskim poszukują Bartłomieja Wilczyńskiego z Drawska, który decyzją Sądu Rejonowego w Trzciance powinien właśnie przebywać w więzieniu i odsiadywać karę więzienia.

Jest poszukiwany, a powinien być w więzieniu

Poszukiwany listem gończym Bartłomiej Wilczyński, który ostatnio zamieszkiwał w miejscowości Drawsko, zgodnie z decyzją Sądu Rejonowego w Trzciance powinien aktualnie przebywać w więzieniu, by odbyć karę pozbawienia wolności.

Policja poszukuje Barłomieja Wilczyńskiego

23-letniego skazańca poszukuje Komisariat Policji w Krzyżu Wielkopolskim. W związku z wydaniem listu gończego, informację o poszukiwaniach podała także Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie.

Znasz miejsce pobytu Bartłomieja Wilczyńskiego? Powiadom policję!

Jeżeli wiesz, gdzie ukrywa się skazany wyrokiem sądowym na karę więzienia Bartłomiej Wilczyński, powiadom Komisariat Policji w Krzyżu Wlkp. pod numerem 47 77 48 330, lub dowolną jednostkę policji na terytorium całej Polski pod numerem 112. Każda pomoc w schwytaniu się liczy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE