Targi Budma w Poznaniu rozpoczęte! Setki wystawców na MTP [ZDJĘCIA]

Targi Budma, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury na Międzynarodowych Targach Poznańskich są jednym z najważniejszych miejsc spotkań zainteresowanych tematem producentów nowoczesnych technologii, oraz dystrybutorów. Targi budowlane Budma 2023 to ponad 600 firm z Polski i 25 innych krajów świata. Przez 4 dni pokazywane są na nich nowości produktowe.

Powrót Targów po latach pandemii

W pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich od 31 stycznia do 3 lutego wystawcy prezentują nowości i premiery budowlane. To one będą kreować trendy w branży na 2023 rok. To największe tego typu targi w Europie Środkowo-Wschodniej. To blisko 30 konferencji, pokazów i warsztatów. Każde z tych wydarzeń ma przybliżać i podejmować aktualności z branży budowlanej.

Targi Budma i wydarzenia towarzyszące w tym roku

Co dwa lata, w roku nieparzystym organizowane są, jako towarzyszące także Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad - Windoor-Tech. Pokazują one najnowsze nowinki technologiczne w dziedzinie tych materiałów budowlanych.

Międzynarodowy wymiar Targów Budma

W ramach targów organizatorzy zapraszają na Międzynarodową Strefę Spotkań, w której tworzą przestrzeń, w której międzynarodowi kontrahenci, kupcy i budowlańcy będą mogli porozmawiać z dostawcami, oraz poradzić się, jak rozwinąć handel międzynarodowy.