Szokująca praca domowa dla 8-latki. Dziewczynka miała zrobić sobie zdjęcie w wannie

2022-09-28 9:59
Szokujące praca domowa dla 8-latki. Dziewczynka miała zrobić sobie zdjęcie w wannie
Autor: Pixabay/screen Twiitter AskAubry Szokujące praca domowa dla 8-latki. Dziewczynka miała zrobić sobie zdjęcie w wannie

Prace domowe nie raz wprawiają rodziców w osłupienie. Jednak tym razem zadanie, które otrzymała pewna 8-latka wywołało oburzenie rodziców i internautów. Dziewczyna otrzymała polecenie, by "zrobić zdjęcie, jak siedzi w wannie i odrabia lekcje". Co ciekawe, 8-latka to uczennica chrześcijańskiej szkoły podstawowej.

Dwuznaczna praca domowa

Do tego szokującego zdarzenia doszło w Jacksonville, mieście portowym w amerykańskim stanie Floryda. Sprawę nagłośniła stacja CBS 47, a za nią Polsat News. 8-letnia McKenzie, uczennica drugiej klasy szkoły podstawowej dostała pracę domową. Miała powtarzać psalmy z rodzicami, ćwiczyć literowanie, czytać fragmenty podręcznika, a także… zrobić sobie zdjęcie, jak siedzi w wannie i odrabia lekcje. Uczennica miała "dobrze się przy tym bawić" i wejść do wanny w piżamie lub mundurku. Dziecko poinformowało rodziców o pracy domowej oraz zasugerowało, że czuje się z tym niekomfortowo.

Zadanie zostało wybrane z internetowego zasobu do nauczycieli i było wykorzystywane w wielu szkołach. Z pewnością przy zadawaniu go nikt nie kierował się złymi intencjami. Choć z pozoru wydawało się niewinne, to z ostrożności i w celu uniknięcia przyszłych nieporozumień, zdecydowaliśmy się usunąć je z przyszłego użytku - przekazał w oświadczeniu zarządzający szkołą pastor Jesse Latta, którego cytują media.

Zamiast nauczyciela karę poniosła dziewczynka

Rodzice dziewczynki byli wstrząśnięci i natychmiast zareagowali na to dwuznaczne i niestosowne polecenie, jednak dyrekcja szkoły wytłumaczyła to żartem. Ci jednak powiadomili policję. Matka uczennicy, Misty Dunham opowiedziała dziennikarzom, że dostała telefon z poleceniem wypisania córki ze szkoły. Stanowczo odmówiła, a niedługo potem szkoła skreśliła dziewczynkę z listy uczniów. Dziennikarze stacji CBS 47 poprosili o komentarz szkołę, jednak ta nie odpowiedziała na pytania o wypisaniu uczennicy. 

Iga Świątek o memach z Lewandowskim

Skróty młodzieżowe 2022 - czy wiesz co oznaczają?

Pytanie 1 z 12
Co oznacza skrót BTW?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE