Stadion Miejski w Poznaniu został ubrany w biało-czerwone barwy

i

Autor: Przemysław Szyszka/Lech Poznań Stadion Miejski w Poznaniu został ubrany w biało-czerwone barwy

Stadion Miejski gotowy na mecz POLSKA - ISLANDIA! Jakie zasady obowiązują?

2021-06-07 16:14

Blisko dwadzieścia jeden i pół tysiąca osób będzie mogło obejrzeć z trybun mecz Polska-Islandia. Stadion Miejski w Poznaniu zapewnia, że jest dobrze przygotowany na przyjście kibiców.

To już jutro! Na stadionie miejskim w Poznaniu reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra towarzyski mecz z drużyną Islandii. Na trybuny będzie mogło wejść blisko dwadzieścia jeden i pół tysiąca osób.​ Stadion jest gotowy na przyjęcie kibiców, nawet w reżimie sanitarnym - mówi Justyna Czarnecka-Kawka ze Stadionu Miejskiego.

Przed wejściem znajdować się będą bezdotykowe czytniki biletów oraz płyny do dezynfekcji. Obsługa w kioskach i na strefach będzie miała rękawiczki oraz płyny do dezynfekcji. Ponadto pracownicy stadionu zostali przetestowani na obecność koronawirusa.

Na trybunach kibice nie będą musieli nosić maseczek, ale zasłanianie nosa i ust będzie obowiązkowe w toaletach, kioskach gastronomicznych oraz przejściach. Osoby mieszkające razem nie muszą siadać osobno na trybunach.

O bezpieczny wjazd i wyjazd na teren stadionu zadbają funkcjonariusze policji.

Będzie możliwy dojazd od ulicy Bułgarskiej i Ptasiej. Jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych rekomendujemy dojazd komunikacją miejską

...która będzie kursowała częściej w stronę stadionu. Osoby posiadające bilet na mecz będą mogły dzięki niemu dojechać na Bułgarską bez konieczności dokupowania biletu tramwajowego.

Gwara policyjna. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to:
Strajk pielęgniarek w Warszawie