Policja

i

Autor: Podkarpacka Policja Zabójstwo pod Krosnem. Są zarzuty dla 68-latka

Wielkopolska

Śmierć młodej policjantki w Poznaniu. Jej ciało znaleziono w mieszkaniu

2024-03-25 8:22

W ostatnią sobotę w jednym z mieszkań przy ulicy Święty Marcin w Poznaniu znaleziono zwłoki młodej policjantki. Jak na razie nie są znane przyczyny śmierci kobiety. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

Poznań. Tajemnicza śmierć młodej policjantki

Ciało młodej funkcjonariuszki z poznańskiego Grunwaldu zostało znalezione w sobotę w godzinach porannych w jednym z mieszkań przy ulicy Święty Marcin. Jak przekazał Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji, ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Dopiero po wykonaniu tej czynności będzie można powiedzieć coś więcej. Wstępnie jednak wykluczony został udział osób trzecich.

Całą sytuację potwierdził także mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji. W rozmowie z Głosem Wielkopolskim.- Potwierdzam, że ujawniono zwłoki policjantki z Grunwaldu. Przyczyna śmierci nie jest obecnie znana - przekazał Borowiak.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Wielkopolska policja. Jak wyglądało uroczyste ślubowanie nowych policjantek i policjantów w Poznaniu?