Szóstka w Lotto ustrzelona w Białymstoku. Niemal 10 mln zł wygranej

i

Autor: pixabay.com Szczęśliwiec z Białegostoku wygrał szóstkę w Lotto

Ciekawostki

Siedem razy wygrał w lotto. Podzielił się swoim sekretem!

2024-02-12 11:09

Chyba każdemu z nas chociaż raz w życiu zdarzyło się zagrać w lotto. W tej zabawie jednak mało kto wygrywa. Okazuje się jednak, iż pewien mężczyzna z Orlanda ma znacznie więcej szczęścia niż inni. W lotto wygrał aż siedem razy. Jak tego dokonał? Szczęśliwiec uchylił nieco swojej tajemnicy.

Siedem razy wygrał w lotto. Zdradził, jak odnieść sukces!

Wielu z nas próbuje szczęścia w lotto, niewielu jednak udaje się wygrać. Zdecydowanie dużo szczęścia ma jednak mieszkaniec Orlando, Richard Lustig który wygrał aż siedem razy! Jak udało mu się tego dokonać?

Amerykanin w latach 1993-2010 siedmiokrotnie zgarnął z lotto całkiem spore pieniądze, jednak co  ciekawe, nigdy nie wygrał głównej nagrody. Jednak łącznie na jego konto wpadło ponad milion dolarów! Mężczyzna wydał nawet książkę, w której podzielił się swoimi sposobami na wygraną. Jakie one są? Lusting powiedział że najlepiej wciąż wybierać te same kombinacje, nawet jeśli jest to data urodzin. Nie należy jednak stawiać na chybił-trafił. Ważne jest także aby opracować sobie stały budżet jakie można przeznaczyć na loterię. Może to być np. 10 lub 5 procent wypłaty. Pieniądze te powinny być przeznaczone tylko na ten cel i nie powinny być zabierane z innych miejsc naszego budżetu. To bardzo ważne aby nie popaść w długi. Lusting powiedział także, że ważne aby sprawdzać, czy dane liczby które typujemy nie wypadły już w poprzednim losowaniu.

Porady Lustinga nie są stricte gotowym przepisem na sukces, stosując je, możemy zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Czy faktycznie takie rady mogą pomóc w wygranej?

Wygrana w loterii często wydaje się być spełnieniem marzeń, jednak rzeczywistość może być bardziej złożona niż się wydaje. Szanse na wygraną zależą od wielu czynników, w tym od rodzaju loterii oraz ilości wybieranych liczb. Na przykład w przypadku popularnej Dużego Lotka, gdzie gracz wybiera 6 liczb spośród 49, szanse na wygraną głównej nagrody wynoszą około 1 do 14 milionów.

Należy jednak pamiętać, że wygrana w loterii to zwykle kwestia czystego szczęścia, a nie strategii czy umiejętności. Nawet jeśli masz bardziej "szczęśliwe" liczby, to wciąż szanse są niewielkie. Warto również zdawać sobie sprawę z tego, że wygrana w loterii może przynieść zarówno radość, jak i problemy. Statystycznie rzecz biorąc, większość osób, które wygrywają duże sumy w loterii, szybko traci wygraną ze względu na złe zarządzanie finansami.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!