Rozjeżdżają trawniki i zastawiają ulice w rejonie szpitala przy ulicy Szwajcarskiej!

2022-09-27 14:18
Samochód
Autor: Unsplash

Problemy z nielegalnym parkowaniem w okolicy szpitala im. Strusia! Kierowcy rozjeżdżają tam trawniki i zastawiają ulice. Mogą korzystać z dużego parkingu, ale nie chcą, bo jest on płatny.

Rozjeżdżają trawniki i zastawiają ulice w rejonie szpitala przy ulicy Szwajcarskiej! Choć funkcjonuje tam duży parking, kierowcy, by uniknąć opłat, zostawiają auta na okolicznych uliczkach.

Problemy z nielegalnym parkowaniem w rejonie szpitala im. Strusia zaczęły się już w maju tego roku. Wtedy interwencji dotyczących zastawiania ulic i rozjeżdżania trawników było najwięcej

mówi nam Anna Nowaczyk ze Straży Miejskiej. Zarząd Dróg Miejskich planuje wprowadzić na ulicy Piaseckiego, strefę zamieszkania, co ograniczyłoby łamanie prawa. Prowadzone są tam kontrole.

Strażnicy interweniowali wobec kierowców, którzy między innymi nie pozostawiali wymaganych 10 metrów od skrzyżowania czy też przejścia dla pieszych.

Sprawa jest w toku. Wiadomo jednak, że zgłoszeń dotyczących nielegalnego parkowania w tej okolicy jest teraz mniej.

Jak dobrze znasz najsłynniejsze filmowe hity? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy kina

Pytanie 1 z 10
Której z poniższych części "Gwiezdnych wojen" nie wyreżyserował George Lucas?
Filmy quiz
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE