Szkoła, klasa

i

Autor: Pixabay Przerwa świąteczna 2023/2024. Ile dni wolnego mają uczniowie?

Quiz

Quiz. Wehikuł czasu! Tych przedmiotów szkolnych uczono w PRL. Ile z nich pamiętasz?

Każdy z nas z przyjemnością wraca do wspomnień o szkolnych czasach. A komu nie marzył się kiedyś wehikuł czasu, który pozwoliłby chociaż na jeden dzień, przenieść się do beztroskich chwil? Czy czasy twojego dzieciństwa i szkolnych lat, przypadały na okres PRL? Jeżeli tak, to nasz test rozwiążesz w 5 minut!

Szkoła w czasach PRL. Te przedmioty pamięta każdy. QUIZ

PRL to okres, który przez wielu jest wspominany do dzisiaj. Wracamy pamięcią do tamtych książek, programów, sposobów spędzania wolnego czasu i oczywiście do szkoły. Byłeś uczniem w okresie PRL? Pamiętasz czego uczyłeś się na PO, a może ciepło wspominasz lekcje ZPT, podczas których zawsze można było nauczyć się ciekawych technik szycia i podstaw elektryki? Jeżeli właśnie się rozmarzyłeś to koniecznie rozwiąż nasz quiz!

Szkoła w czasach PRL-u różniła się od współczesnej. Wtedy uczniowie brali udział w obowiązkowych fluoryzacjach, a o oszczędności uczniów dbała Szkolna Kasa Oszczędności. To właśnie wtedy każdy uczeń mógł poznać podstawy rozsądnego dysponowania pieniędzmi. Zachęcam cię do rozwiązania naszego prostego quizu.

Quiz. Wehikuł czasu! Tych przedmiotów szkolnych uczono w PRL. Ile z nich pamiętasz?

Pytanie 1 z 9
Lekcja o nazwie PO. Co oznaczał ten skrót?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE