Tegoroczna edycja Short Waves Festiwal odbędzie się w czerwcu

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Tegoroczna edycja Short Waves Festiwal odbędzie się w czerwcu

Przed nami 13. edycja Short Waves Festiwal! Jak idą przygotowania?

2021-04-14 20:00

Trwają prace nad trzynastą edycją festiwalu filmów krótkometrażowych - Short Waves!

Trzynasta edycja Short Waves Festiwal zbliża się wielkimi krokami! W tym roku impreza odbędzie się w formie hybrydowej. Widzowie będą mogli obejrzeć krótkometrażowe produkcje na specjalnej stronie internetowej oraz stacjonarnie, jeśli pozwoli na to sytuacja pandemiczna.

Właśnie trwają zapisy do Jury Młodych, gdzie młodzież ma szansę sprawdzić się w roli jurorów - mówi Karolina Sienkiewicz, rzeczniczka Short Waves Festiwal.

To niepowtarzalna okazja, by dołączyć do grona osób, które będą mogły nagrodzić filmy. Jest to skierowane do osób poniżej osiemnastego roku życia. Mogą one zasiąść w jury i przyznać własną nagrodę.

Ponadto można zostać wolontariuszem festiwalu lub zgłosić swój ogród do wydarzenia o nazwie Random Garden Cinema.

Pokazy w ogródkach poznaniaków. Można zgłosić ogród swojego domu lub dziedziniec kamienicy. Można zgłosić też lokalizację plenerową, do której ma się miejsce. Wtedy my analizujemy zgłoszenia i organizujemy tam pokaz.

Tegoroczna edycja festiwalu Short Waves rozpocznie się 14 czerwca i potrwa tydzień tydzień. Więcej informacji można przeczytać na stronie internetowej wydarzenia.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce