słońce, zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Pexels

Pogoda

Prognoza na weekend w Poznaniu. [03-04.06.2023]. Ciepło, coraz cieplej!

O ile piątek zaskoczył wszystkich deszczem, tak sobota i niedziela zapowiadają się nadal ciepło i bardzo słonecznie. W sobotę poranek będzie rześki, ale niedzielna pogoda zapowiada nam kolejne ocieplenie, którego apogeum odbędzie się w długi weekend.

Prognoza pogody na sobotę. Słońce i ciepło

Sobota, jeśli chodzi o temperaturę, będzie przypominała piątek, za to, jeśli chodzi o aurę, to zdecydowanie będzie jej bliżej niedzieli. Na termometrach bowiem, w sobotę zobaczymy 19 stopni, a będzie bardzo słonecznie, wręcz prawie bezchmurnie. Przez to jednak nocą będzie chłodno, gdyż nad ranem temperatura może spaść do zaledwie 4 stopni.

Poznań: Niedziela najcieplejsza i bardzo przyjemna

W niedzielę powróci wyższa temperatura. Będzie to kolejny dzień, który zadowoli tych, którzy lubią spędzać wiosenno-letnie weekendy na świeżym powietrzu i zmartwi tych, którzy martwią się o stany wód i nawodnienie gleby. Będzie bardzo słonecznie. Na termometrach zobaczymy w najcieplejszym momencie dnia 23 stopnie. Nocą zaś temperatura spadnie do ośmiu kresek.

Jaki będzie przyszły tydzień? Jaka pogoda przed Bożym Ciałem?

Zasadniczo pogoda w przyszłym tygodniu będzie bardzo monotonna i nudna. Chociaż akurat takiej monotonii i nudy byśmy chyba sobie wszyscy życzyli. Temperatury wahać się będą od 24 do 26 stopni. Będzie więc prawie upalnie, jednak póki co nie ma co liczyć na pierwsze w tym roku upały.

Karkówka czy kiełbasa z grilla? Majówka okiem Polaków #EwelinaPyta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE