słońce, zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Pexels

Pogoda

Prognoza na piątek i weekend w Poznaniu. [26-28.05.2023]. Nadal będzie ciepło!

Pięknej pogody ciąg dalszy! W pogodzie po raz pierwszy od końca października widać stabilizację. Wahania temperatur w najbliższych dniach będą prawie niezauważalne, a na niebie praktycznie nie spotkamy chmur. Idealna, wymarzona pogoda na spędzenie weekendu na świeżym powietrzu, lub przy grillu, z rodziną, czy ze znajomymi.

Pogoda w Poznaniu w piątek 26.05

Dzień Matki w Poznaniu będzie pod znakiem pięknej, słonecznej pogody. W ramach prezentu, możemy więc zabrać mamę na spacer nad Wartę. Temperatura będzie nas dzisiaj rozpieszczać. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 stopni, a na niebie żadnej chmury. Noc z delikatnym zachmurzeniem sprawi, że nad ranem temperatura spadnie do 9 kresek.

Prognoza pogody na sobotę. Słońce i ciepło

To będzie naprawdę piękny dzień. Będzie to także kontynuacja piątkowej aury. Ani jednej chmury na niebie, a na termometrach ponownie maksymalnie 20 stopni. Kolejny idealny dzień do spędzania na świeżym powietrzu, na łonie natury. Noc będzie bezchmurna, przez co na termometrach nad ranem ujrzymy zaledwie 6 stopni.

Poznań: Niedziela najcieplejsza i bardzo przyjemna

Niedziela będzie kolejnym bardzo przyjemnym dniem. Jeśli chodzi o temperaturę, będzie to najcieplejszy dzień weekendu. Choć tego dnia spodziewamy się najwięcej chmur, to na pewno z nich nie popada deszcz. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 22 stopni, a temperatura odczuwalna będzie jeszcze wyższa, gdyż wyniesie nawet 25 stopni! Nocą, dzięki chmurom na termometrach zobaczymy 9 kresek.

Jaki będzie przyszły tydzień? Jaka pogoda na Dzień Dziecka?

Zasadniczo pogoda w przyszłym tygodniu będzie bardzo monotonna i nudna. Chociaż akurat takiej monotonii i nudy byśmy chyba sobie wszyscy życzyli. Temperatura wahać się będzie od 21 do 23 stopni, a na niebie, jeśli już się chmury pojawią, będą one tylko zwiastowały dobrą pogodę. W czwartek, 1 czerwca wszystkie dzieci czeka przepiękna aura, zachęcająca do zabaw na świeżym powietrzu.

Karkówka czy kiełbasa z grilla? Majówka okiem Polaków #EwelinaPyta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE