Prezydent w szpitalu! Jacek Jaśkowiak złamał nogę!

2021-12-14 14:57
Jacek Jaśkowiak ze złamaną nogą
Autor: FB/Jacek Jaśkowiak Jacek Jaśkowiak ze złamaną nogą

Prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak, poinformował na swoim profilu na Facebooku o tym, że trafił do szpitala. Jak się okazało, przyczyną wizyty prezydenta w szpitalu jest... złamana noga.

Z informacji przekazanych przez prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka na swoim profilu na Facebooku wynika, że do złamania nogi doszło przez niekorzystne warunki atmosferyczne.

- Wczoraj prezydent uległ wypadkowi, Poślizgnął się na oblodzonym chodniku i niestety złamał nogę. Obecnie przebywa w szpitalu i czeka na operację, ponieważ złamanie okazało się na tyle poważne, że lekarze skierowali je do leczenia operacyjnego. Prezydent jest pod bardzo dobrą opieką i liczymy, że jak najszybciej wróci do pełni sił - powiedziała Joanna Żabierek, rzecznik UM Poznań.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE