Prezydent Jacek Jaśkowiak przyjął dziś pierwszą dawkę szczpionki Astra Zeneca

2021-03-22 11:18
Jacek Jaśkowiak przyjął pierwszą dawkę szczepionki
Autor: IG/JACEK JAŚKOWIAK

Akcja szczepienia cały czas trwa. Dziś pierwszą dawkę, zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami przyjął Jacek Jaśkowiak. Prezydent Poznania przyjął dziś szczepionkę firmy Astra Zeneca. Jak sam powiedział - Ufam ekspertom, którzy przekonują, że ta szczepionka jest bezpieczna - napisał na swoim Instagramie Jacek Jaśkowiak. Przeczytaj o tym więcej na naszej stronie internetowej!

Dziś 22.03.2021 prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak przyjął pierwszą dawkę szczepionki Astra Zeneca. Jak napisał na swoim profilu na Instagramie Prezydent Poznania: Czuję się dobrze i ufam ekspertom, którzy przekonują, że ta szczepionka jest bezpieczna. Za kilka dni poinformuję, jak zareagował mój organizm - skomentował Jacek Jaśkowiak.

SZCZEPIENIE JACKA JAŚKOWIAKA. DLACZEGO PREZYDENT MÓGŁ SIĘ ZASZCZEPIĆ?

Jacek Jaśkowiak uczy na Collegium Da Vinci w Poznaniu - właśnie dlatego mógł zaszczepić się przeciwko koronawirusowi wcześniej. Prezydent przyjął pierwszą dawkę szczepionki Astra Zeneca 22.03.2021.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nie chcemy much i smrodu

Na którym kontynecie leżą te miasta?

Pytanie 1 z 10
Na jakim kontynencie leży Moskwa?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE