Wolontariusze WOŚP w Poznaniu liczą pieniądze

i

Autor: Szymon Miś Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Poznaniu liczą pieniądze

Prawie 280 tysięcy złotych w sztabie Poznań-Ławica. 31. finał WOŚP w liczbach [AKTUALIZACJA]

Jak podali przedstawiciele sztabu 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Poznań-Ławica na Międzynarodowych Targach Poznańskich na godzinę 22:45 policzono z puszek kwotę w wysokości prawie 280 tysięcy złotych, a kwota ta nie uwzględnia licytacji, aukcji, a także wszystkich puszek. Dokładna zebrana kwota w artykule!

Aktualizacja z godziny 22:45

Na godzinę 22:45, po zliczeniu kwot z licytacji przedmiotów, złotego serduszka, a także wstępnym przeliczeniu puszek 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sztab zebrał kwotę 279 280‬ ZŁOTYCH. Informację podała Karolina Briańska, członkini sztabu WOŚP Poznań-Ławica. - W tej chwili nie mamy podliczonych terminali, aukcji allegro, aukcji ze sceny głównej więc kwota uzyskana podczas 31 finału w Sztabie Ławica będzie z pewnością dużo wyższa. Podliczenie puszek, może także ulec zmianie, ponieważ tysiące monet które zebraliśmy będziemy podliczać ponad dwukrotnie. - informuje przedstawicielka poznańskiego sztabu.

115 tysięcy na walkę z sepsą od Poznania!

Na godzinę 20:15, a więc tuż po Tytce z glancem w poznańskim sztabie Ławica na Międzynarodowych Targach Poznańskich policzono dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dokładnie 115.003,02 PLN. Kwota uwzględnia część puszek, bez licytacji i aukcji.

Czy zostanie pobity rekord 30. finału WOŚP?

W ubiegłym roku sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Poznań-Ławica zebrał do godziny 21:00 szacunkowo 225 tysięcy złotych. Czy w tym roku ten wynik zostanie pobity i jak cały Poznań wypadł, jeśli chodzi o hojność w sprawie walki z sepsą? Będziemy informować Was o tym, jak tylko dowiemy się nowszych informacji!

31. finał WOŚP w Szkole Podstawowej nr 13 w Lesznie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE