Poznańskie Zoo gotowe na ferie. Czeka gra terenowa i spotkania z sowami

2022-01-14 15:07
Zoo w Poznaniu
Autor: facebook.com/Zoo-Poznań-Official-Site

Już w poniedziałek wielkopolscy uczniowie zaczynają ferie. Swoją ofertę przygotowało również Zoo w Poznaniu. Na miłośników zwierząt, którym pogoda niestraszna czekają zagadki, materiały wideo oraz spotkania z sowami. Sprawdźcie szczegóły.

Już w poniedziałek 17 stycznia w Wielkopolsce rozpoczynają się ferie zimowe. Przez dwa tygodnie uczniowie będą mogli odpoczywać, korzystając z oferty miejskich instytucji. Swoją propozycję przygotowało również Nowe Zoo w Poznaniu.

W kasie biletowej odbierzecie kartę do gry z zagadkami. Spacerując po Zoo i oglądając zwierzęta, znajdziecie odpowiedzi. Po rozwiązaniu otrzymacie klucz do dodatkowych materiałów. Będą to spotkania online ze zwierzętami, które na co dzień z powodu pogody nie pokazują się już zwiedzającym.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Jest też propozycja na weekendy. Spotkanie z leniuchowcami i lemurami czy karmienie wielbłądów to dopiero początek atrakcji...

Jeśli lubicie zwiedzać niedostępne zakątki, wpadnijcie na Noc sów. Odbywać się będą w piątki i soboty o godzinie 17, czyli już po zamknięciu Zoo. Uczestnicy wraz z członkami oddziału edukacyjnego będą zwiedzać obiekt w ciemności. Przy odrobinie szczęścia zobaczą nie tylko żyjące w Zoo sowy, ale także te dzikie.

Na to wydarzenie obowiązują zapisy. Szczegółów szukajcie na stronie internetowej Zoo w Poznaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE