Autor: Przemysław Szyszka/Lech Poznań Trener Dariusz Żuraw

Porażka Lecha w Pucharze Polski! Trener nie rozważa dymisji!

2021-03-03 12:00

Po porażce 0:2 z Rakowem Częstochowa, Lech Poznań żegna się z Pucharem Polski.

​Lech Poznań żegna się z Pucharem Polski! Wczoraj przy Bułgarskiej, Lech podejmował Raków Częstochowa, który po zwycięstwie 2:0 awansował do półfinału. To kolejny słaby mecz Kolejorza. Nie rozważam dymisji - mówił na pomeczowej konferencji trener Kolejorza, Dariusz Żuraw.

Jestem cały czas w kontakcie z prezesami i dyrektorem. Wiedzą, że mogą cały czas na mnie liczyć. Jeśli będą jakieś decyzje, no to będą... Nie mam zamiaru się poddawać w takim trudnym momencie.

Do formy Lecha odniósł się też szkoleniowiec Rakowa. Nie przekonują mnie oceny, że drużyna jest w kryzysie - mówił Marek Papszun.

W wielu meczach, jak nie większości, zdecydowanie dominuje i cały czas gra dobrze. Oczywiście w większości jest oceniany przez wynik i nie zawsze jest to takie realne spojrzenie.

Goście od początku sprawiali problemy, ale pierwszą bramkę zdobyli dopiero w 69. minucie. Po dośrodkowaniu Kuna piłkę w siatce umieścił Niewulis. Osiem minut później wynik podniósł Gutkovskis.

To kolejny słaby mecz w wykonaniu poznaniaków, którzy od początku spotkania mieli sporo problemów. Przed Lechem już tylko mecze ligowe. Zdaniem trenera klub musi zrobić wszystko, by zakończyć sezon z twarzą.

Paulo Sousa może zarobić FORTUNĘ na reklamach. Brzęczek? Zzielenieje ze złości! | Futbologia

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?