policja

i

Autor: Radio Eska

Wielkopolska

Policjant pogryziony na służbie! Chwile grozy podczas kontroli drogowej!

2023-05-25 16:10

Nawet do 2 lat więzienia może grozić 21-latkowi, który prowadził auto pod wpływem substancji zabronionej. Zatrzymany wpadł w ręce policjantów podczas kontroli drogowej. Jego towarzysz też nie był bez winy. Pasażer odpowie za posiadanie narkotyków oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza, którego... pogryzł w momencie zatrzymywania.

Policjanci patrolując w godzinach nocnych ulice miasta zatrzymali do kontroli drogowej mercedesa, którym kierował 21-latek. Mężczyzna był trzeźwy, ale jego nerwowe zachowanie go zdradziło. Badanie narkotesterem wykazało, że jest pod wpływem amfetaminy. 28-letni pasażer także nie pozostał bez winy. Przy nim mundurowi znaleźli kilka gramów narkotyków w postaci marihuany i amfetaminy.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Śledczy czekają jeszcze na wyniki badań krwi kierowcy i wówczas może się okazać, że będzie miał on postawiony zarzut o kierowanie pojazdem pod wpływem substancji zabronionej. Pasażer odpowie za posiadanie narkotyków oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza, którego pogryzł w momencie zatrzymywania. Jemu za ten czyn grozi do 3 lat więzienia. Prokurator zdecydował, że mężczyzna raz w tygodniu będzie stawiał się w siedzibie chodzieskiej Policji na dozór.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Wybaczył sąsiadowi, że chciał go zabić
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE