Kamena Rally Team na Poznań Motor Show

i

Autor: Nadesłane

Poczuj klimat DAKARU na Poznań Motor Show 2023!

2023-03-15 10:50

Kolejne atrakcje dla fanów motoryzacji! Mistrzowie Europy w rajdach terenowych, Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz tuż przed DAKAREM 2024 pojawią się na Motor Show!

Swoją przygodę z motosportem rozpoczęli w 2013 roku ścigając się amatorsko, cztery lata później wystartowali po raz pierwszy w profesjonalnym rajdzie zajmując pierwsze miejsce w klasie UTV. Od tego czasu zdobyli miedzy innymi cztery mistrzowskie tytuły: Mistrz Europy, Polski, Czech i Węgier. W roku 2022 podjęli walkę o Puchar Świata FIA w rajdach terenowych zajmując piąte miejsce.

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie i umiejętności pozwoliły im zacząć marzyć o udziale w jednym z najtrudniejszych wyzwań sportów samochodowych jakim jest Rajd DAKAR. Znając swój potencjał oraz posiadając ogromną determinację – marzenie przerodziło się w cel i z dumą ogłosili start w Rajdzie DAKAR 2024.

Strefę Kamena Rally Team pod patronatem Radio ESKA znajdziecie w pawilonie 5A a w niej zobaczycie wyjątkową flotę pojazdów terenowych między innymi markę POLARIS do którego zespołu fabrycznego należy zespół Kamena Rally Team.

O dobrą atmosferę jak co roku zadba Radio ESKA, będą konkursy i mnóstwo atrakcji takich jak foto360! W strefię pojawi się również scena na której prowadzący Rafał Adamczak przeprowadzi ciekawe rozmowy – a to z kim porozmawia dowiecie się już niebawem !

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE