Po raz kolejny Radio ESKA pojawi się na Poznań Motor Show!

2023-03-19 14:03

W dniach 30.03 – 02.04.2023 odbędą się jedne z najważniejszych targów motoryzacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej – Poznań Motor Show 2023. Patronem radiowym wydarzenia jest Radio ESKA i jak co roku zaskoczy atrakcjami!

W tym roku Radio ESKA swoją strefę w klimacie DAKARU przygotowuje wraz zespołem rajdowym – KAMENA RALLY TEAM. Wielkość strefy to aż 500m2 a w niej między innymi ekran 424 cali a na nim symulator gry dakarowej. Jak zapewniają wystawcy, na zwiedzających poza strefą chill, konkursami i mnóstwo motoryzacyjnych gadżetów czekać będzie również FOTO 360, Car wrapping na żywo oraz konkursy motoryzacyjne.

W strefie znajdzie się również miejsce na scenę na której będzie można spotkać i posłuchać ciekawych gości ze świata motoryzacji i nie tylko. W trakcie trwania wydarzenia na scenie pojawią się między innymi Tomasz BIAŁKOWSKI i Dariusz BAŚKIEWICZ, Kuba PRZYGOŃSKI, Maciej GIEMZA, Arkadiusz LINDNER, Kamil WIŚNIEWSKI, Piloci F-16 i grupa Żelazni, Land4Travel i OFFStart. W role prowadzącego wcieli się Rafał ADAMCZAK – prezenter Radia ESKA.

Strefa w pawilonie 5a wyróżni się aż dziewięcioma wyjątkowymi pojazdów terenowych. Pojawią się takie modele jak UTV i Slingshot Polaris, Escalade Cadillac, Ford Raptor oraz Range Rover.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE