Oświetlony tramwaj zostanie z nami na dłużej! Bimba także poświąteczna!

2022-12-27 13:20
Chociaż linia nr 24 kursująca pomiędzy miejscami Betlejem Poznańskiego przestanie jeździć 23 grudnia, to rozświetlony tramwaj będzie można spotkać jeszcze do końca roku
Autor: Poznan.pl

Piątek, 23 grudnia, będzie ostatnim dniem funkcjonowania linii 24. Nie oznacza to, że rozświetlony lampkami tramwaj zjeżdża do zajezdni. Będzie on kursował do końca roku, przewożąc pasażerów na liniach komunikacyjnych.

W tym roku lampkami udekorowany został tramwaj Siemens Combino z numerem bocznym 513. Do jego ozdobienia zużyto niemal 1000 metrów łańcucha świetlnego, na którym jest prawie 10 000 lampek ledowych. 

Od początku grudnia ten wyjątkowy tramwaj kierowany był na linię 24, która łączy wszystkie lokalizacje Betlejem Poznańskiego. Z uwagi na zakończenie większości wydarzeń, linia 24 funkcjonować będzie jedynie do 23 grudnia. Po tym terminie, ozdobiony światełkami tramwaj wciąż będzie można spotkać na innych trasach. Świąteczna bimba będzie więc kursowała po Poznaniu także po świętach, aż do 31 grudnia.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE