PGA 2022 już 7-9 października! Największe targi gier pełne atrakcji i oczekiwanych premier

2022-09-28 17:05
PGA2022
Autor: PGA

PGA – Poznań Game Arena startuje już w przyszły weekend! PGA, czyli największe wydarzenie gamingowe w Polsce, to trzy dni imprezy w dniach 7-9 października. To prawdziwe święto gier i graczy! Co zaplanowano w programie? Nikt z wielbicieli gier nie będzie narzekał na brak atrakcji.

Świat gier na Targach Poznańskich

Targi Poznań Game Arena to 15-letnia historia polskiego i zagranicznego gamingu. Tegoroczna edycja Targów Gier Komputerowych i Rozrywki Multimedialnej odbędzie się w dniach 7-9 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich (ul. Głogowska 14). W trakcie trwania eventu uczestnicy będą mogli zagrać w przedpremierowe gry, spotkać wiele gwiazd gamingowego internetu, a także zrobić sobie zdjęcie z masą cosplayerów i cosplayerek. W PGA co roku uczestniczą największe firmy branżowe i liderzy światowego GameDevu.

Gamingowe atrakcje na PGA

Gwiazdy gamingowego YouTube, streamerzy, wolne strefy grania, ekscytujące turnieje e-sportowe, a co najważniejsze premierowe i przed-premierowe pokazy gier i sprzętu dla graczy, to i wiele innych atrakcji czeka na uczestników wydarzenia. W ramach współpracy z Fundacją Indie Game Polska dostępna będzie strefa niezależnych twórców gier z kilkunastu krajów. Współpraca ma na celu wydobycie najlepszego potencjału polskiego GameDevu. Po raz kolejny swoją strefę zaprezentuje również Radio Eska, czekać będzie tam mnóstwo atrakcji i nowinek z cyfrowego świata.

Spotkanie z prawdziwymi bohaterami ze świata gier to coś, czego nie może zabraknąć na PGA. Ponad 150 polskich i zagranicznych cosplay’erów będzie można zobaczyć na scenie podczas trwania PGA Cosplay Show.

Szczegółowe informacje o programie wydarzenia oraz bilety dostępne są na stronie: gamearena.pl

Sonda
Wybieracie się na PGA2022?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE