Wydarzenie

Niezwykły weekend w Poznaniu. Trwa Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy! Nawet wielbiciele azjatyckich smaków znajdą coś dla siebie!

To bardzo intensywny weekend w Poznaniu. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich trwa Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy, Festiwal Azjatycki oraz Rybomania! Sprawdźcie naszą galerię, jest co oglądać!

Miłośnicy słodyczy i Azji przybywajcie! Czas na szczególne targi!

W pierwszy weekend marca (2-3.03) na Międzynarodowych Targach Poznańskich zaplanowano szczególne wydarzenia! Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy, Festiwal Azjatycki oraz Rybomania. Na MTP zjawiło się tysiące odwiedzających!

MTP odwiedziło tysiące Poznaniaków!

W ten weekend każdy znajdzie coś dla siebie! Zacznijmy od najsłodszego wydarzenia i to dosłownie!

Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy. Na wydarzeniu można spróbować najlepszych pralin, pysznych owoców w czekoladzie oraz zakupić wyjątkowe figurki z czekolady. Dodatkowo były także ciastka, ciasteczka, przepyszne serniki, lody, cukierki, lizaki... Wszystko czego potrzebuje każdy łasuch w jednym miejscu - informują organizatorzy. 

Festiwal Azjatycki przyciągnął miłośników ramenu i nie tylko! Dymiące tajskie stragany, świeże japońskie sushi czy indyjska aromatyczna pakora? A może gruzińskie chaczapuri czy libański tabbouleh? To była wyjątkowa, kulinarna podróż, w którą możecie się jeszcze wybrać do niedzieli 3 marca!

Z kolei odwiedzając przestrzeń Rybomanii przywitały nas tłumy! Targi Rybomania to jedyne w swoim rodzaju spotkanie profesjonalistów i pasjonatów wędkarstwa. To właśnie tutaj prezentowane są nowości produktowe na nadchodzące miesiące. Trzeba przyznać, że nie zabrakło tam pasjonatów. Naszą uwagę zwróciło także gigantyczne akwarium (zdjęcia w galerii!). 

Pamiętajcie, że to nie jedyne wydarzenia podczas tego weekendu! Koniecznie sprawdźcie harmonogram MTP.

Na Festiwal Roślin w Rzeszowie przyszły tłumy