Poznań zdj. uniwersalne

i

Autor: Unsplash

Nawet 4 tysiące złotych dofinansowania na stworzenie wymarzonego ogródka

2022-05-13 13:05

Można otrzymać 4 tysiące złotych na stworzenie wymarzonego ogródka. Liczy się pomysł, który w akcji Odmień swoje podwórko mogą zgłosić minimum 3 osobowe zespoły sąsiadów.

Zamiast odrapanych murów i pustki - kwiaty i ławki. Rusza kolejna edycja akcji Odmień swoje podwórko. Najlepsze pomysły otrzymają nawet 4 tysiące złotych dofinansowania. Mogą się o nie starać minimum trzyosobowe zespoły sąsiadów.

Żeby stworzyć projekt, nie trzeba być fachowcem. W przeniesieniu pomysłu na papier pomogą eksperci podczas warsztatów w Bramie Poznania 10 i 11 czerwca.

Następnie projekty zostaną ocenione przez jury. Najważniejsze kryteria? Ilość zieleni oraz sposoby magazynowania wody.

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Najlepsze z najlepszych projektów otrzymają dofinansowanie. To środki na zakup sadzonek, ziemi, ławek czy krzesełek. Słowem, wszystkiego, co pomoże stworzyć wspólne miejsce integracji.

Realizacja zwycięskich projektów za pomocą materiałów zakupionych przez miasto odbędzie się jesienią. Jeśli chcecie spróbować swoich sił, zgłaszajcie się przez stronę urzędu miasta do 24 maja.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE