marihuana

i

Autor: KPP Iława Zabezpieczone narkotyki

Policja

Na komendę przyszedł... z marihuaną. Kuriozalna sytacja w Wielkopolsce

2023-03-21 11:25

Do nietypowej sytuacji doszło w Komendzie Powiatowej Policji w Chodzieży. Do komendy przyszedł mężczyzna, by porozmawiać na temat toczącego się w jego sprawie postępowania. Co ciekawe mężczyzna przyniósł ze sobą... marihuanę.

Do Komendy chodzieskiej Policji przyszedł mężczyzna, by porozmawiać na temat toczącego się w jego sprawie postępowania. - Był dziwnie pobudzony, czym wzbudził podejrzenia policjantów. Oprócz tego, czuć było od niego marihuanę. Jak się okazało, mężczyzna w kieszeni miał woreczek z zawartością suszu - informują policjanci.

Badanie narkotestem potwierdziło, że jest to marihuana. Tym sposobem wizyta 24-latka w siedzibie chodzieskiej Policji nieoczekiwanie się przedłużyła.

Mieszkaniec Chodzieży usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grozi do 3 lat więzienia. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE