Można zwiedzać dno Malty...ale tylko WIRTUALNIE! [SZCZEGÓŁY]

2021-01-15 16:00 BP
Wirtualny spacer po dnie Jeziora Maltańskiego
Autor: POSiR Wirtualny spacer po dnie Jeziora Maltańskiego

Można bezpiecznie i w pełni legalnie spacerować po osuszonym dnie Jeziora Maltańskiego, ale tylko wirtualnie! Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowały dla mieszkańców ciekawą atrakcję.

Po spuszczeniu wody można wybrać się na wycieczkę po osuszonym dnie jeziora maltańskiego....i to bez wychodzenia z domu! Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowały wirtualny spacer po dnie Malty.

Możemy obejrzeć dno jeziora ze startu toru regatowego, z mety toru regatowego, ale też są panoramy z okolic Term Maltańskich czy kąpieliska

mówi Filip Borowiak z POSiR-u i dodaje, że wirtualny spacer to w pełni bezpieczna i legalna możliwość obejrzenia dna zbiornika.

Wszystkich, którzy wybierają się nad Maltę uprzedzamy, że te spacery są możliwe tylko po alejkach, które okalają jezioro. Podczas spaceru zobaczymy tabliczki, które informują, że wstęp na dno jeziora jest zabroniony.

Dno Malty można odwiedzić przez komputer, smartfon, a także za pomocą gogli VR. Link do wirtualnego spaceru znajdziecie na stronie internetowej POSiR-u.

ESKA XD #014