Poznań

i

Autor: Getty Images/Xantana

Mieszkania w Poznaniu znów w górę. Najwyższy w kraju wzrost cen!

2022-10-19 11:20

Ceny mieszkań w Poznaniu biją rekordy. Marzenie o własnym M to coraz częściej odległy sen. Ceny nieruchomości poszybowały w górę, a warunki otrzymania kredytu są bardzo surowe. Na rynku widać nieustannie wzrost cen. Najgorzej wypada Poznań.

Coraz mniej osób stać na zakup własnego mieszkania. Restrykcyjne warunki kredytów oraz wysokie ceny to nowa rzeczywistość.

Jednak według raportu serwisu Domiporta.pl, październik przyniósł stabilizację na rynku cen mieszkań w największych miastach Polski. Choć roczna średnia napawa optymizmem, zestawienie danych według miesięcy - już niekoniecznie.

Pierwszy raz na siłowni z Kasią Węsierską. TEGO nie rób! | ESKA XD - Fit vlog #59

Ceny mieszkań w Poznaniu znów w górę

Serwis Domiporta.pl informuje, że ceny mieszkań na rynku pierwotnym licząc rok do roku, najbardziej wzrosły w Poznaniu – średnio o 16 proc. Najmniejszy wzrost odnotowano w Krakowie - zaledwie 4 proc. w skali roku.

Na rynku wtórnym sytuacja prezentuje się bardzo podobnie. I znów - największy wzrost cen jest w Poznaniu - 13 proc.

Na drugim końcu skali jest Łódź. Tam cena za metr kwadratowy wzrosła o 4 proc.

Jak dobrze znasz najsłynniejsze filmowe hity? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy kina

Pytanie 1 z 10
Której z poniższych części "Gwiezdnych wojen" nie wyreżyserował George Lucas?
Filmy quiz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE