Magda Gessler na planie wypoczywa w luksusach! Wszystko dzięki POZNANIAKOM!

2020-02-22 20:21 DR
Kuchenne rewolucje 2020 - kiedy nowe odcinki programu Magdy Gessler?
Autor: MICHAL STAWOWIAK Kuchenne rewolucje 2020 - kiedy nowe odcinki programu Magdy Gessler?

Magda Gessler długo pracowała na to, co ma w tej chwili. Ma nie tylko pieniądze, ale też status jednej z największych gwiazd telewizji TVN. I jak na gwiazdę przystało na planie zdjęciowym „Kuchennych Rewolucji” ma ona KRÓLEWSKIE warunki. A wszystko dzięki jednej z firm z Poznania…

Magda Gessler nie bez powodu nazywana jest największą gwiazdą telewizji TVN. Programy, w których restauratorka bierze udział, w tym Kuchenne Rewolucje, przynoszą stacji ogromne pieniądze. Chodzi oczywiście o zyski z reklam. To dlatego władze bardzo dbają o to, by Magdzie Gessler na planach zdjęciowych programów, w których bierze udział niczego nie brakowało. Do tej pory było to raczej tajemnicą, ale teraz Magda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy.

W krótkim nagraniu, które opublikowała na swoim profilu na Facebooku restauratorka pokazała miejsce, w którym odpoczywa w przerwach nagrań programu „Kuchenne Rewolucje”. To kamper albo po prostu przyczepa, w której gwiazda spędza wolny czas. Jest to jednak bardzo luksusowe miejsce.

Jestem w moim królestwie, domku, który ratuje mi życie. W miejscu, gdzie mogę odpocząć od wszystkiego, co dzieje się na Kuchennych Rewolucjach. Tu dyskutuję, tu jem. Tu odpoczywam, tam śpię. Mam łazienkę, mam prysznic, mam telewizor, mam lodówkę. Mogę gotować, mam kuchenkę. Mogę robić co chcę i nikt mnie nie widzi. To jest moja ochrona przed światem zewnętrznym. Moje pięć minut dla siebie

powiedziała restauratorka pokazując fanom to, czego do tej pory nie widzieli. Z kolei w opisie nagrania gwiazda dziękuje za tak dobre warunki… firmie z POZNANIA! Zobaczcie nagranie:

ZOBACZ TAKŻE:

Opuszczone osiedle Dudziarska w Warszawie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.