Zmiana nazwy lokalu w Poznaniu. Kuchenne rewolucje

i

Autor: Stanisław Sum

Gastronomia

"Kuchenne rewolucje" w Poznaniu. Jakie menu zaproponowała Magda Gessler?

2023-11-20 15:16

Magda Gessler ponownie odwiedziła Poznań. Tym razem rewolucje przeszła jedna z restauracji na Głogowskiej o nowej nazwie „Pyr Pyr Pyr Bistro” (dawniej „Bistro Pomylone Gary”). Jakie dania proponuje jedna z najbardziej znanych restauratorek w Polsce?

Magda Gessler jest jedną z najbardziej znanych restauratorek w Polsce. Od kilkunastu lat przeprowadza rewolucje na gastronomicznej mapie Polski. Panią Magdę można zobaczyć też w roli jurorki w znanym programie MasterChef. Co słynna restauratorka proponuje stolicy Wielkopolski?

Restauracja po "Kuchennych Rewolucjach". Co znajdziemy w nowej karcie?

O tym, że Magda Gessler odwiedziła Poznań, pisaliśmy kilka dni temu, kiedy jeden z naszych czytelników, zauważył ekipę z kamerami w restauracji Bistro Pomylone Gary. Jesteście ciekawi, czego można się spodziewać w nowym menu? Sprawdźcie!

W menu znajdują się:

  • foccacia z gzikiem (26 zł)
  • pyra z ogniska z wędzoną słoniną, jajkiem, serem gruyere, szczypiorkiem i koperkiem (27 zł)
  • a’la strogonow z gęsi na sosie demi glace, kotlet ziemniaczany na musie borowikowym, pieczarki na maśle, kiszona kapusta (59 zł)
  • zupa malowana na talerzu w trzech odsłonach (35 zł)
  • krem dyniowy z serem gruyere (27 zł)
  • szarlotka w zaabajone (34 zł)

Data premiery "Kuchennych Rewolucji" z Poznania nie jest jeszcze znana. Jednak z pewnością odbędzie się wiosną. Dodajmy też, że zgodnie z zasadami programu, Magda Gessler musi po kilku tygodniach wrócić do lokalu, by sprawdzić czy jej propozycje utrzymują się na takim samym poziomie i dopiero po tym teście, może zatwierdzić rewolucję. 

Tak wygląda szyld restauracji po "Kuchennych Rewolucjach"

Zmiana nazwy lokalu w Poznaniu. Kuchenne rewolucje

i

Autor: Stanisław Sum
Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Nieudane "Kuchenne rewolucje", Magda Gessler wyrzucona z lokalu!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE