Klub na Fali w Poznaniu idzie do rozbiórki. Wiemy, czy wróci w tym sezonie

2023-01-12 10:21
Klub Na Fali w Poznaniu
Autor: materiały prasowe Klub Na Fali w Poznaniu

Poznański Klub na Fali to filia miejsca o tej samej nazwie nieopodal Jeziora Dominickiego w Boszkowie w powiecie leszczyńskim. Poznańska filia klubu bardzo przypadła do gustu mieszkańcom miasta. Lokal jednak poszedł do rozbiórki, jednak jak przekonują właściciele, dzieje się to ze względów proceduralnych, a sam klub wróci na wiosnę.

Klub na Fali hitem wśród mieszkańców Poznania

Poznański Klub na Fali, który zainaugurował w lipcu 2022 nad Wartą od razu stał się bardzo ważnym miejscem na imprezowej i wypoczynkowej mapie Poznania. W barze tym można dobrze zjeść, odpocząć. A dzieci mają dla siebie plac zabaw. Dodatkowo dziennikarze Radia Eska byli tam w ubiegłym roku z wizytą przy okazji Eska Summer City!

Klub na Fali w Poznaniu do rozbiórki! Czy na stałe?

Konstrukcja Klubu na Fali funkcjonowała jako budowla tymczasowa na plaży nad Wartą, stąd decyzja o jego rozbiórce. Nie znamy dokładnej daty, jednak właściciele zapewniają, że Klub na Fali w Poznaniu powróci już wiosną i będzie z nami przez cały sezon 2023, ale także i w kolejnych latach.

Klub na Fali nie tylko w Poznaniu

Poznański Klub na Fali, to drugi tego typu klub. Pierwszy powstał wiele lat temu nieopodal Jeziora Dominickiego w Boszkowie, w powiecie leszczyńskim. Tam cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a imprezy, które się tam odbywają, trwają do rana. Oprócz całonocnych imprez jest także bar, który otwarty jest już od wczesnych godzin, w którym podawane są także posiłki. Boszkowski oddział Klubu na Fali, także w 2022 roku odwiedziła nasza akcja Eska Summer City!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE