Jarmark Świętojański w tym roku nieco inny niż do tej pory!

i

Autor: Poznan.pl

Jarmark Świętojański w tym roku nieco inny niż do tej pory!

2022-05-27 19:47

Jarmark Świętojański w tym roku będzie wyglądał nieco inaczej niż w latach ubiegłych. Z powodu remontu płyty Starego Rynku impreza będzie zorganizowana na placu Wolności.

Rozpocznie się 1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka, dlatego będzie sporo atrakcji dla najmłodszych, w tym warsztaty.

Zaczniemy spektaklem teatralnym, potem "Bajkowy Rynek" - Poznań czyta dzieciom. Będziemy czytać Reksia. Bardzo ciekawym punktem dla dzieci będzie również namiot HistoryLand, w którym będzie można skorzystać z warsztatów z klockami Lego.

Mówi prezes spółki "Targowiska" Iwona Rafińska. Atrakcje będą także czekać na nieco starszych. W piątek i w sobotę będzie Silent Disco. Będzie również można zatańczyć tango na schodach na placu Wolności.

Odbędzie się również festiwal "Cały Poznań Ukulele", także warsztaty gry na tym instrumencie i coś co, mamy nadzieję, przyciągnie mnóstwo osób - maraton zumby.

Oczywiście będzie też można zjeść coś dobrego czy zakupić jakieś starocie i ręcznie wykonane produkty. Jarmark Świętojański potrwa w tym roku tylko 5 dni, do 5 czerwca. Atrakcje będą czekać od godziny 11 do około 21-22.​

Czy jesteś BOOMEREM? Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź, czy nie jest z Tobą aż tak źle!

Pytanie 1 z 9
Kim jest Stuu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE