Wydarzenia

Groźny wypadek w Wielkopolsce. Auto uderzyło w barierę i wylądowało na budynku

2024-04-23 11:23

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałkowy wieczór w Miłostowie w powiecie międzychodzkim. Kierując osobowym Fiatem nie dostosował prędkości do panujących warunków, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem po czym uderzył z barierę energochłonną a następnie budynek gospodarczy.

Wielkopolskie: Auto uderzyło w barierę i budynek

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło w poniedziałkowe popołudnie 22 kwietnia w Miłostowie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-letni mieszkaniec powiatu międzychodzkiego kierując osobowym Fiatem nie dostosował prędkości do panujących warunków, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem po czym uderzył z barierę energochłonną, a następnie budynek gospodarczy. Mężczyzna podróżował sam. W ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala - poinformowali policjanci z Międzychodu.

Mężczyzna podróżował sam. Został on przetransportowany do jednego z poznańskich szpitali śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci ustalają przebieg oraz przyczyny wypadku. Na miejscu pracowali strażacy z Międzychodu i OSP Kwilcz, pogotowie ratunkowe, śmigłowiec LPR oraz Policja z KPP w Międzychodzie.

Jak wyglądał wypadek? Zobacz w naszej galerii.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!